Головна > Публічна Інформація > Рішення Ради > ХХХІІІ сесія Кіцманської міської ради VІІІ скликання від 22.12.2023 року > 455/12 Про внесення зміни до рішення ХI сесії VІІІ скликання від 24 вересня 2021 року № 381/9 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення державної власності розташованої по вул. Колгоспна, 23 на території Валявської сільської ради Кіцманського району Чернівецької області (за межами населеного пункту ) з подальшою передачею її в оренду ТОВ «Валявське» з цільовим призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та надання її в оренду ТОВ «Валявське»
Публічна Інформація / Рішення Ради / Хххііі Сесія Кіцманської Міської Ради Vііі Скликання Від 22.12.2023 Року

02-01-2024, 18:04

ПЕРЕЙТИ ДО РОЗДІЛУ ХХХІІІ СЕСІЯ КІЦМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VІІІ СКЛИКАННЯ ВІД 22.12.2023 РОКУ →