Головна > Публічна Інформація > Рішення Ради > XXXV сесія Кіцманської міської ради VІII скликання від 29.03.2024 рік > 85_3 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення, оздоровчого, рекреаційного, історико-культурного, лісогосподарського призначення, земель водного фонду та водоохоронних зон, обмежень у використанні земель та їх режимоутворюючих об’єктів – карстово-спелеологічну пам’ятку природи місцевого значення «Совицькі понори»
Публічна Інформація / Рішення Ради / Xxxv Сесія Кіцманської Міської Ради Vіii Скликання Від 29.03.2024 Рік

04-04-2024, 17:31

ПЕРЕЙТИ ДО РОЗДІЛУ XXXV СЕСІЯ КІЦМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VІII СКЛИКАННЯ ВІД 29.03.2024 РІК →