Головна > Новини > Працівники міської ради нагадують про сплату земельного податку

Працівники міської ради нагадують про сплату земельного податку

26-07-2019, 10:47

Менше місяця залишається за закінчення терміну сплати земельного податку для мешканців Кіцманської ОТГ за 2019 рік та податку на нерухоме майно, відмінне від землі, за 2018 рік.

Щоб нагадати жителям громади про необхідність сплати, щоб вона вчасно надійшла і не наростала пеня, працівники міської ради щодня телефонують десяткам громадян.

Тому просимо відгукуватися на телефонні дзвінки, звертатися до міської ради у земельний відділ, щоб отримати квитанцію на сплату і проплатити податок у будь-якому банківському відділенні.