Головна > Новини > В центрі Шипинців встановлено 800 метрів тротуару

В центрі Шипинців встановлено 800 метрів тротуару

16-09-2019, 10:48

На центральній вулиці Шипинців, яка носить ім’я Лесі Українки тротуару досі не було, так само як і бордюрів. Час від часу необережні водії, не справляючись із керуванням, заїжджали навіть на прибудинкові території мешканців цієї вулиці, у гараж чи сарай. Тож виникали небезпечні ситуації, які загрожували і майну, і здоров’ю людей. На численні прохання сельчан були розпочаті роботи з облаштування тротуару та бордюрів.

Днями на цій насиченій ділянці руху, адже це траса Снятин-Чернівці, встановлено близько 800 метрів тротуару бруківкою. Обійшлися ці роботи 580 тис.грн., які спрямовані з інфраструктурної субвенції.