Головна > Новини > Позитивні зміни у Лашківському садку йдуть на користь дошкільнятам

Позитивні зміни у Лашківському садку йдуть на користь дошкільнятам

17-09-2019, 12:09

У Лашківському закладі дошкільної освіти близько 15 років стояли просто неба чотири муровані стіни недобудованої котельні висотою у зріст людини, без вікон і дверей. А в самому садку від котла, що працює на дровах, запах поширювався аж у групи. Сільською радою кошти протягом десятиліть не виділялися не те що на завершення котельні, а й на забезпечення потреб груп, обладнання для кухні тощо. Нині, за короткий час перебування у складі ОТГ, приміщення котельні от-от буде здане в експлуатацію. Тут звели повноцінні стіни, встановили металопластикові вікна та двері, перекриття і дах, облаштовано вимощення довкола будівлі. У котельні є дві просторі кімнати, в одній з яких буде безпосередньо опалювальна техніка, а в іншій — пральня.

Надзвичайно рада завідуюча Лашківським ЗДО Анна Фурман та колектив кухарів ремонтом у кухонному блоці. Досі стіни кухні зяяли цеглою, посеред приміщення підлога просіла, утворивши яму, стеля була в геть жахливому стані, були проблеми з водогоном та водовідведенням. А тепер це світла і чиста кухня, на стінах та підлозі укладено керамічну плитку, вирівняно і пошпакльовано стелю, відновлено водозабезпечення, а днями сюди завезуть нову зручну мийку та витяжку.

Ці роботи вартували 300 тис.грн.

Ось так, крок за кроком відбувається покращення умов перебування лашківських дошкільнят.