Головна > Новини > З 1 квітня завершується опалювальний сезон

З 1 квітня завершується опалювальний сезон

30-03-2020, 11:34

На виконання розпорядження облдержадміністрації від 20.03.2020 р.  № 269-р «Про прийняття рішень щодо закінчення опалювального сезону 2019/2020 років у населених пунктах області» та зважаючи на погодні умови, що склалися, міським головою було підписано розпорядження "Про завершення опалювального сезону 2019/2020 років у бюджетних установах Кіцманської міської об’єднаної територіальної громади".

У розпорядженні йдеться:

1. Завершити опалювальний сезон 2019/2020 років в бюджетних установах Кіцманської міської об’єднаної територіальної громади з 01.04.2020 року.

2.Керівникам закладів освіти, культури, охорони здоров’я та інших установ, які розміщені на території населених пунктів Кіцманської міської об’єднаної територіальної громади:

1) прийняти розпорядчі документи про закінчення опалювального сезону 2019/2020 років  про що інформувати Кіцманську міську раду  в термін до  3 квітня 2020 р.

2) забезпечити дотримання нормативної температури повітря у приміщеннях навчальних, дошкільних та лікувальних закладів, виходячи з кліматичних умов згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства та іншими нормативними документами.

3) з метою ефективного використання енергоресурсів та бюджетних коштів дотримуватись економії в межах установлених асигнувань.

Повний текст розпорядження додається.