Головна > Новини > Кошти на потреби армії збирали під час благодійного виступу в Кіцмані Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил ЗСУ

19-09-2022, 07:16

19 вересня біля пам'ятника В.Івасюку в Кіцмані жителів міста й навколишніх сіл  Кіцманської громади зібрав благодійний патріотичний виступ учасників Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України з м.Вінниця. Під час заходу завдяки небайдужим було зібрано 22422 грн. на потреби української армії 🇺🇦

Оркестр, що підпорядкований Збройним Силам України, за підтримки Генерального Штабу завітав до Чернівецької області з виступами в Чернівцях, Сторожинці, Кіцмані та Новодністровську, аби підняти бойовий дух, підтримати морально-психологічний стан військовослужбовців, тимчасово переміщених осіб, мешканців громади, а також з метою зміцнення мотиваційних чинників задля досягнення перемоги над російським агресором.

Колектив Центру працював у Будинку офіцерів м.Вінниця, поки у липні терористи ракетним ударом не знищили його. Як розповідають вінничани, того дня вранці вони дивом встигли завантажити музичну апаратуру і ледь виїхали за місто, коли оголосили повітряну тривогу і відбулось влучання ракети у приміщення Будинку офіцерів. Та вони не опустили рук — тепер концертна бригада їздить військовими частинами й містами України з благодійними виступами і зібрані кошти передає на передову. Кожен у цей тяжкий час робить свій внесок і наближає перемогу України. Разом — сила!
Слава Україні! 🇺🇦