Головна > Новини > Держпраці попереджає: обережно, шахраї!

Держпраці попереджає: обережно, шахраї!

25-09-2022, 20:53

До Державної служби України з питань праці надходить інформація від суб’єктів господарювання про телефонні дзвінки від осіб, у тому числі, які представляються колишніми працівниками державних підприємств, віднесених до сфери управління Держпраці, з комерційними пропозиціями щодо надання послуг у сфері охорони праці.

Необхідність пристати на такі комерційні пропозиції шахраї обґрунтовують узгодженням дій з Держпраці.

Наголошуємо, що Держпраці здійснює свою діяльність виключно на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, відповідно до вимог законодавства.

У своїй роботі Держпраці НЕ НАДАЄ переваг будь-яким суб’єктам господарювання, що здійснюють діяльність у сфері охорони праці.

Просимо невідкладно інформувати про зазначені факти Державну Службу України з питань праці за посиланням: повідомити про корупцію( https://dsp.gov.ua/category/zapobihannia-proiavam-koruptsii/) та правоохоронні органи.