Головна > Культура > Новини Культури > Зворушливим, патріотичним, емоційним був звітний концерт учнів молодших класів Кіцманської музичної школи
Культура / Новини Культури

05-05-2023, 11:12

🎶 Емоційне і яскраве музично-патріотичне свято подарували батькам, викладачам і всім присутнім у залі під час звітного концерту учні молодших класів Кіцманська музична школа ім.В.Івасюка в п’ятницю, 5 травня.
У виконанні юних музикантів різних відділів звучали відомі класичні твори і зворушливі сучасні композиції, створені на тлі подій російсько-української війни. Дітки дуже старались і водночас хвилювались, адже виступали також для особливих гостей — наших Героїв, військовослужбовців ЗСУ, завдяки яким наша дітвора в такий нелегкий час може навчатись і розвиватись (воїни просили не вказувати їх прізвищ).
🇺🇦 Слава Героям! Слава Україні!
Дякуємо за мирне небо! Все буде Україна 💙💛

ПЕРЕЙТИ ДО РОЗДІЛУ НОВИНИ КУЛЬТУРИ →