Головна > Новини > Фахівці провели спільну робочу зустріч з питань протидії домашньому насильству

Фахівці провели спільну робочу зустріч з питань протидії домашньому насильству

22-05-2023, 19:15

22 травня за ініціативи управління праці та соціального захисту населення відділу №1 (м.Кіцмань) проведено робочу зустріч з питань протидії домашньому насильству. До неї були залучені працівники служби у справах дітей Кіцманської міської ради та сектору «Кіцманське бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
У ході зустрічі обговорено стан взаємодії між суб’єктами, які здійснюють реалізацію державної політики щодо попередження насильства в сім'ї, результати проведення профілактичної роботи з кривдниками та жертвами домашнього насильства та пропозиції щодо проведення заходів для підвищення обізнаності населення про те, що насильство є порушенням прав людини (дитини), заохочення громадян боротися з цим явищем і формування у свідомості населення нетерпимого ставлення до насильства. Про це повідомляє служба у справах дітей Кіцманської міської ради.