Головна > Новини > Живим ланцюгом шани й пам’яті наша Кіцманська громада зустріла Героя МАЧУШАКА Івана Івановича зі Ставчан

25-05-2023, 18:06

🕯️💔Живим ланцюгом шани й пам’яті в скорботі Буковина і мешканці нашої Кіцманської громади навколішки зустріли загиблого за Україну Героя МАЧУШАКА Івана Івановича. Територією нашої громади траурний кортеж сьогодні, 25 травня, рухався до рідного дому воїна у селі Ставчани сусідньої Ставчанської громади.

🇺🇦🏴Державні прапори із жалобними стрічками, квіти вдячності, запалені лампадки… Із сумом, гіркотою й болем земляки проводжали відважного захисника в останню дорогу додому.
🙏Наша Кіцманська громада низько вклоняється світлій пам’яті і подвигу Героя та висловлює щирі співчуття рідним, близьким, побратимам.
Воїн Іван навіки залишиться у нашій пам’яті захисником миру й волі нашої держави!
Слава Героям! Слава Україні!
Герої не вмирають! 💔🇺🇦