Головна > Новини > В рамках ініціативи щодо підвищення довіри між поліцією та територіальними громадами нашого регіону, 13 листопада відбулася зустріч мешканців Кіцманської територіальної громади з представниками Управління головної інспекції ГУНП в Чернівецькій області.

14-11-2023, 10:16

Під час робочого заходу, було представлено діяльність нового поліцейського підрозділу — Управління головної інспекції ГУНП в Чернівецькій області. Зазначено, що кожен мешканець громади має можливість звертатися до Управління головної інспекції з подякою або скаргою на дії (чи бездіяльність) поліцейських, а також висловити свої зауваження чи методи покращення роботи поліції або отримати правову допомогу.

Міський голова Кіцманської територіальної громади - Сергій Булега, високо оцінив співпрацю із поліцейськими та обговорив плани подальшого удосконалення роботи місцевих правоохоронців.

Зазначено, що в планах на майбутнє передбачено підключення та забезпечення правоохоронців можливістю користування 25 камерами відеоспостереження, які розташовані на території громади.

Вдячні поліції за діалог та конструктивну зустріч.