Головна > Новини > 22 листопада 2023 року у Чернівцях відбудеться безкоштовний тренінг про залучення грантів на розвиток бізнесу

17-11-2023, 18:00

22 листопада 2023 року у Чернівцях відбудеться безкоштовний тренінг про залучення грантів на розвиток бізнесу. Тренінг проводиться для фермерів, представників аграрного бізнесу, виробників крафтової продукції. Крім того, до участі запрошуються:

● сільськогосподарські дорадники, консультанти;

● фахівці органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування,

відповідальних за розвиток бізнесу;

● представники громадських та професійних організацій, організацій підтримки

бізнесу, агенцій регіонального розвитку, що працюють у сфері сільського

господарства та інші зацікавлені особи.

Учасники тренінгу отримають безкоштовний супровід експертів ЦРФ “Врожай Перемоги” для розроблення власної грантової заявки. Такий супровід включає:

● індивідуальну консультацію щодо підготовки конкретної грантової заявки на обраний учасником конкурс;

● допомогу із побудовою логіки проєкту (мета, цілі, завдання, результати);

● допомогу із підготовкою бюджету;

● фінальне рецензування підготовленої заявки.

Тренінг проведе Ольга Горкавчук, керівниця Центру Дія.Бізнес у Рівному, проектна менеджерка, консультантка з залучення грантового фінансування.

Під час навчання учасники отримають відповіді на такі важливі питання:

→ Навіщо та як залучити гранти фермерам?

→На що (які заходи) можна отримати грант?

→Як розуміти вимоги донора та як описати ідею зрозумілою мовою?

→Який взаємозв’язок бізнес-плану та грантової заявки?

→Які є типові вимоги до грантових заявок?

→Які типові помилки при написанні грантової заявки та як їх уникнути?

→Де шукати інформацію про гранти?

→Які є доступні грантові програми: державні та недержавні?

Для участі у тренінгу необхідно зареєструватись за посиланням:

Реєстрація триватиме до 20 листопада, а про результати відбору та деталі заходу учасників буде повідомлено електронною поштою.

Інформацію про місце проведення тренінгу зареєстровані учасники отримають електронною поштою.