Головна > Новини > Присвоєння почесного звання «Мати-героїня»

Присвоєння почесного звання «Мати-героїня»

23-02-2024, 12:58

Присвоєння почесного звання «Мати-героїня»

29 січня 2024року Президент України підписав Указ «Про присвоєння почесного звання "Мати-героїня".
За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку почесного звання «Мати-героїня» удостоєні дві жительки Кіцманської територіальної громади: Беркут Надія Володимирівна, мати п’яти дітей (с.Гаврилівці) та Пелешата Світлана Олександрівна, мати шести дітей (с.Суховерхів).
Матерям, удостоєним почесного звання, будуть вручені нагрудний знак, посвідчення до почесного звання встановленого зразка та виплачено одноразову винагороду у 10 - кратному розмірі прожиткового мінімуму встановленого для працездатних осіб.
Довідково!
Почесне звання України "Мати-героїня" присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей, відповідно до пункту 9 розділу І Положення "Про почесні звання України", затвердженого Указом Президента України від 29.06.2001 № 476/2001 (зі змінами).
За детальною інформацією щодо почесного звання «Матері-героїні» звертайтесь за адресою: м.Кіцмань, вул.Музична,10 відділ з питань соціальної роботи виконавчого комітету Кіцманської міської ради.