Головна
>
Новини
>
Сьогодні, 23 лютого, відбулася XXХIV (позачергова) сесія Кіцманської міської ради VІII скликання за участю депутатів, старостів, керівників структурних підрозділів міської ради.
НОВИНИ
Сьогодні, 23 лютого, відбулася XXХIV (позачергова) сесія Кіцманської міської ради VІII скликання за участю депутатів, старостів, керівників структурних підрозділів міської ради.
23-02-2024, 13:02
![](/thumbnail.php?page=news_show&file=newsphoto/catalog-1414707-2252648925.jpg)
![▫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcd/1/16/25ab.png)
Загалом до порядку денного було включено 83 питання.
![▫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcd/1/16/25ab.png)
![▫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcd/1/16/25ab.png)
![▫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcd/1/16/25ab.png)
![📝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcc/1/16/1f4dd.png)
![📝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcc/1/16/1f4dd.png)
![📝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcc/1/16/1f4dd.png)
![▫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcd/1/16/25ab.png)