Головна > Новини > Вчора, 25 лютого, у приміщенні Кіцманської музичної школи їм. В. Івасюка, відбувся відкритий конкурс сучасної української естрадної пісні ім. Володимира Івасюка «Пісня буде поміж нас»

26-02-2024, 14:12

🎼 Вчора, 25 лютого, у приміщенні Кіцманської музичної школи їм. В. Івасюка, відбувся відкритий конкурс сучасної української естрадної пісні ім. Володимира Івасюка «Пісня буде поміж нас» на якому зібралося багато талановитих дітей з нашої та сусідніх територіальних громад.
🎶Члени журі були приємно вражені співочим талантом конкурсанті та відзначили їхню високу виконавську майстерність.
🎶«Творчість Володими Івасюка значною мірою вплинула на розвиток української пісенної культури, починаючи 70 років ХХ століття і понині. У своїх піснях Володимир Івасюк оспівував одвічні цінності, що є близькими для кожного - це любов до рідного краю, любов до родини, до матері, до України. Його твори завжди актуальні і ми повинні передавати його творчу спадщину дітям, адже мистецтво має виконувати свою важливу роль консолідації суспільства», — звернулась до конкурсантів, їх наставників і батьків начальниця відділу культури, національностей та релігій Кіцманської міської ради Ольга Литвинюк.
🎶Творчістю Володими Івасюка та іншими відомими композиціями ділилися солісти-вокалісти віком від 10 до 17 років включно у трьох вікових категоріях. Дипломанти конкурсу були нагороджені Кіцманською міською радою разовими грошовими преміями (І місце — 1000 грн., ІІ — 800, ІІІ — 600).
🎵Переможцями конкурсу стали:
І вікова категорія (10-11 років)
І місце - Ніколь Равлюк, керівник Олександра Кирстюк;
ІІ місце - Валерія Петрушко, керівник Олександра Кирстюк;
ІІІ місце - Олександр Івасюк, керівник Світлана Ротар.
ІІ вікова категорія (12-14 років)
І місце - Ольга Олесь, керівник Злата Слепінюк;
ІІ місце - Олександр Костецький, керівник Ярослав Гудима;
ІІІ місце - Таїсія Брусник, керівник Світлана Колосовська.
ІІІ вікова категорія (15-17 років)
І місце - Станіслав Анісін, керівник Світлана Ротар;
ІІ місце - Оксана Маліновська, керівник Аліна Маліновська;
ІІІ місце - Марʼяна Харюк, керівник Ярослав Анучкін.
IV Категорія вокальні ансамблі (дуети, тріо, квартети), вокально-інструментальні ансамблі
І місце - вокально-інструментальний ансамбль «Hot write», керівник Ярослав Анучкін;
ІІ місце - дует у складі Малика Ярослава та Малика Володимира, керівник Єлизавета Максимюк;
ІІІ місце - дует у складі Українець Анастасії та Українець Катерини, керівник Юліана Кіріяк.
🥇Переможець титулу «Гран-прі» Іван Олексюк, керівник Світлана Ротар.