Головна > Новини > Сьогодні в Гаврилівцях в останню дорогу земляки провели патріота України, загиблого Героя - Бунзяка Юрія Івановича (27.04.1994 - 18.02.2023).🕯️

12-04-2024, 09:37

🕯️
Військовослужбовець загинув внаслідок мінометно-артилерійського обстрілу поблизу населеного пункту Іванівське Донецької області.
Всі рідні, близькі, знайомі, побратими, військовослужбовці, керівництво нашої громади, волонтери прийшли сьогодні попрощатись із Героєм, провести його в останню дорогу та віддати належну шану.
Всією громадою схиляємо голови в невимовній скорботі та щиро співчуваємо рідним, ця непоправна втрата відгукується у серці та душі кожного з нас, адже не стало хорошої людини, справжнього патріота, надійного товариша, люблячого сина, чоловіка, батька, брата.
Хай Бог дарує Юрію вічне життя та спокій. 🙏
Світла пам’ять, честь і шана Герою!🇺🇦