Головна > Новини > 🕯️Із сумом повідомляємо, що до нашої громади знову надійшла гірка звістка з приводу втрати Героя, військовослужбовця, мешканця м. Кіцмань - Ткачука Дмитра Ігоровича, 8 червня 1992 року народження.

12-04-2024, 09:43

На превеликий жаль, молоде життя нашого захисника обірвалося 5 квітня 2024 року.
Всією громадою висловлюємо щирі співчуття родині, друзям, бойовим побратимам та низько вклоняємося нашому Герою за те, що мужньо воював за незалежність України на полі бою🇺🇦🙏🏻
❗️Більш детальну інформацію про час прибуття траурного кортежу та про церемонію поховання повідомлятимемо додатково❗️
Вічна пам’ять, честь і слава українському воїну-Герою🇺🇦