Головна > Новини > Сьогодні учні та педагоги ОЗО Кіцманський ліцей №1 відзначили День здоровʼя.

Сьогодні учні та педагоги ОЗО Кіцманський ліцей №1 відзначили День здоровʼя.

12-04-2024, 09:43

Здоров’я – це безцінний дар.

Його треба шанувати, не витрачати.
☘️Сьогодні учні та педагоги ОЗО Кіцманський ліцей #1 відзначили День здоровʼя.
Розпочалось дійство спільною спортивною ходою всіх учасників. Традиційно подякували ЗСУ за можливість провести захід та вшанували памʼять загиблих хвилиною мовчання.🕯️
Серед запрошених гостей - олімпійський чемпіон, спортсмен, керівник відділу молоді та спорту Департаменту Чернівецької обласної державної адміністрації - Гешко Іван Тарасович, який в своїй промові привітав школярів та акцентував на важливості занять спортом в будь-якому віці, та піклуванні про своє здоров'я. Також слово мала Руслана Костюк - директорка закладу, яка розповіла про Всесвітній день здоровʼя та наголосила на важливості його проведення.
Далі учні виконали спільну руханку та розподілились по локаціях для проведення спортивних змагань між класами.