Головна > Новини > 📢 До уваги мешканців громади!

📢 До уваги мешканців громади!

23-04-2024, 17:30

📢 До уваги мешканців громади!
ℹ️ Актуальна інформація про інфекції та щеплення тепер у зручному Телеграм-боті. Просто відскануйте qr-код, введіть у Телеграм-пошук ім’я @UaVaxBot або перейдіть за посиланням https://t.me/UaVaxBot і дізнайтесь про таке:
- інфекційні ризики для українців та захист від інфекцій,
- відповіді на поширені запитання про вакцини та щеплення,
- офіційні ресурси з інформацією про інфекції та вакцинацію.
📑 Уже зараз UaVaxBot може розрахувати графік щеплень за датою вашого народження! А в майбутньому із його допомогою можна буде записатись на вакцинацію або зв’язатись зі своїм лікарем.
📲 Приєднуйтесь, тестуйте бот на зручність і залишайте свої відгуки. Український тиждень імунізації — це чудова нагода дізнатись більше про вакцинопрофілактику.
@vaccinaton.coalition @npiua
_____________
В рамках заходів проєкту "Розбудова стійкої системи громадського здоров'я" з підвищення організаційної спроможності надавачів послуг з імунізації.