Головна > Новини > На честь відзначення дня пам'яті та перемоги над нацизмом у другій світовій війні 1939-1945 років, відбулося покладання квітів до Алеї Слави в м. Кіцмань борцям з сучасним нацизмом, Героям, що поклали своє життя за волю України.

08-05-2024, 16:14

🕯️
Пам’ять воїнів в цей день прийшли вшанувати міський голова Кіцманської територіальної громади Сергій Булега, голова Кіцманського волонтерського центру «Допомога українській армії» Ганна Юрбаш та волонтер Олександр Руснак.
Сьогодні ідеї нацизму звучать російською мовою і варто зазначити той важливий момент, що саме українські Герої, хлопці та дівчата, які кожного дня боронять нашу землю, відновлюють історичну правду і демонструють всьому світу хто є нацистом і окупантом, а хто є борцем за правду і волю.
Слава Героям України! 🇺🇦