Головна > Новини > Всією громадою сердечно вітаємо мешканців с. Ошихліби із нагоди храмового свята!

09-05-2024, 14:54

✨Всією громадою сердечно вітаємо мешканців с. Ошихліби із нагоди храмового свята!✨
Нехай це свято принесе добро і радість у ваші оселі, затишок та Господню благодать і наповнить ваші серця світлим почуттям любові.
Сьогодні, в православному календарі день перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая. Легенди кажуть, що саме в цей день, під час перенесення, сталося чимало див. Тож нехай Святий Миколай своїми молитвами завжди підтримує увесь український народ, дарує нам мир і спокій на нашій землі, допоможе у здійсненні нашої єдиної світлої мрії.
Щиро бажаю вам всім не втрачати віру, що дарує впевненість та надію на краще майбутнє України, адже в такий непростий час саме віра гуртує нас і дає силу боротися з ворогом.
З найкращими побажаннями
Сергій БУЛЕГА,