Головна > Новини > Вшанування Героя КУЛЛАКОВА Руслана в його день народження

Вшанування Героя КУЛЛАКОВА Руслана в його день народження

02-06-2024, 14:45

Герою КУЛЛАКОВУ Руслану Муратовичу сьогодні не судилося відсвяткувати свій 41 день народження. Він приєднався до небесного війська 4 липня 2022 року від рук окупантів, віддано та мужньо захищаючи рідну землю.

🇺🇦Вірний воїн поклав своє життя за незалежність і територіальну цілісність України, захищаючи всіх нас від російських загарбників.
Пам’ять воїна прийшли вшанувати на Алею Слави міський голова Кіцманської територіальної громади Сергій Булега та голова Кіцманського волонтерського центру «Допомога українській армії» Ганна Юрбаш.
Всією громадою низько вклоняємося подвигу Героя, сумуємо разом із родиною та близькими.
Вічний спокій душі та слава воїну!🇺🇦
Спочивай з миром, Герою!🕯️