Головна
>
Новини
>
Сьогодні в малому залі Кіцманської міської ради відбулася зустріч міського голови з підприємцями нашої громади, які звернулися з клопотанням до сесії міської ради щодо зменшення відсоткової ставки оподаткування на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
НОВИНИ
Сьогодні в малому залі Кіцманської міської ради відбулася зустріч міського голови з підприємцями нашої громади, які звернулися з клопотанням до сесії міської ради щодо зменшення відсоткової ставки оподаткування на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
04-06-2024, 16:57
![](/thumbnail.php?page=news_show&file=newsphoto/catalog-1420811-1853424156.jpg)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)